Teisejai.lt

Skambinkite: +370 687 56-218 arba rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Lanksčiau, greičiau, daugiau galimybių - naujajame mūsų puslapyje!

Pagaliau startuoja atsinaujinęs klubo STARTAS puslapis. Džiaugiamės galėdami savo svečius pradžiuginti naujai sukurtu ir jau įkeltu mūsų internetinės svetainės dizainu, kuris pasikeitė iš esmės, taip suteikdamas galimybę patogiau Jums naršyti ir rasti reikiamą informaciją.

Klubo STARTAS internetinis puslapis pasikeitė ne tik savo dizainu, bet ir papildomomis funkcijomis. Visų pirma, čia galėsite rasti visą teisėjavimui Lietuvos automobilių lenktynėse ir ne tik, aktualią informaciją ir dokumentus. Nuo šiol galėsite matyti kokiame svarbesniame renginyje klubas STARTAS artimiausiu metu planuoja dalyvauti ir kiek laiko iki šio įvykio pradžios yra likę.

Taip pat yra galimybė ieškoti informacijos mūsų puslapyje, kuri palengvins ir supaprastins Jūsų naršymą svetainėje, bei sutaupys brangų Jūsų laiką. Naująjį klubo STARTAS puslapį stengsimės nuolat atnaujinti ir teikti papildomą informaciją. Iškilus klausimams, turint pasiūlymų ar pageidavimų visada galite mums rašyti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba susisiekti su mumis kitais būdais, žiūrėti kontaktus.

 

 

Jūs esate čia: Pradinis Pradinis Lanksčiau, greičiau, daugiau galimybių - naujajame mūsų puslapyje!